کارت پستال عشقولانه

کارت پستال عشقولانه
 
دانلود تصاویر خنده دار , عکس عروسی علیرضا حقیقی , اهنگ بچه فرزادفرزین , مدل بافت مو , مدل لباس کودکان , کارت تبریک روز معلم , عکس کيک تولد , عکس دختر خرم سلطان , انواع دسرهای جدید , عکس های عاشقونه
 

 

احمدی مقدم: قاتل میدان کاج نه در حال فرار بوده و نه کسی را تهدید کرده که پلیس تیراندازی کند

 

احمدی مقدم: قاتل میدان کاج نه در حال فرار بوده و نه کسی را تهدید کرده که پلیس تیراندازی کند

 

فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد: گشتي تحت عنوان گشت حقوق شهروندي ايجاد نشده اما همه گشت‌هاي پليس با هدف دفاع از حقوق شهروندي است.

سردار اسماعيل احمدي‌مقدم امروز در حاشيه همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات در نظم و امنيت اجتماعي در جمع خبرنگاران گفت: اينكه براي هر موضوعي پليس يك گشت ويژه طراحي كند ضرورتي ندارد.

سردار احمدي‌مقدم در پاسخ به سوالي مبني بر حضور برخي فرماندهان ناجا در مجلس در تغيير نام گشت ارشاد به گشت حقوق شهروندي گفت: پليس چنين چيزي را مطرح نكرده است و اين موضوع شايد برداشت نمايندگان مجلس باشد.

وي اظهار داشت: مجلس طبيعتا براساس وظايف نظارتي خود دغدغه‌هايي دارد كه بر اين مبنا از سازمانها و نهادهاي مختلف دعوت مي‌كند.

فرمانده ناجا گفت: چنين موضوعي از سوي پليس مطرح نشده و اگر فرماندهان دعوت شده چنين مسئله‌اي را گفته‌اند از آنها پرس‌وجو مي‌كنم.

سردار احمدي مقدم تاكيد كرد: اساسا تمام گشت‌هاي پليس از حقوق شهروندي دفاع مي‌كنند.

وي اظهار داشت: پليس فتا (پليس فضاي تبادل اطلاعات) براساس قانون به زودي تشكيل خواهد شد و شايد در كمتر از يك ماه شاهد ايجاد اين پليس باشيم.

سردار احمدي مقدم افزود: براي تاسيس پليس فتا از تجارب ديگر كشورها استفاده كرده و به برخي از اين كشورها سفر كرده‌ايم.

فرمانده ناجا به امضاي تفاهمنامه با 5 دانشگاه كشور اشاره كرد و افزود: با دانشگاه‌هاي تربيت مدرس، شريف، شيراز، مالك اشتر و جهاد دانشگاهي تفاهمنامه‌اي را براي انجام تحقيقات و پروژه‌هاي فناوري اطلاعات به امضا رسانده‌ايم تا به كمك پليس در حوزه فناوري بيايند.

فرمانده نيروي انتظامي در پاسخ به سوالي مبني بر نمره تيراندازي ماموران پليس گفت: با اينكه اين سوال ربطي به همايش ندارد اما سيستم‌هاي فناوري را در حوزه تيراندازي و آموزش كاركنان به كار گرفته‌ايم تا هزينه‌ها را كاهش دهيم.

سردار احمدي مقدم گفت: در حال حاضر نمره تيراندازي ماموران پليس از 30 به 60 رسيده است.

وي با اشاره به حادثه گروگانگيري در شيراز گفت: در اين حادثه ماموران با اقدام سريع توانستند گروگانگير را با تير بزنند. اقدامي كه در پليس ساير كشورها ديده نشده است.

فرمانده ناجا گفت: نمره تيراندازي ماموران رهايي گروگان 100 است.

* مستندات حادثه سعادت‌آباد منتشر مي‌شود

فرمانده نيروي انتظامي در پاسخ به سوالي درباره حادثه سعادت‌آباد گفت: حادثه سعادت‌آباد بيش از حد بزرگ شده و ربطي به نمره تيراندازي ماموران ندارد. پرونده جناحي كه همه ابعاد آن روشن شده است.

وي اظهار داشت: با ماموراني كه در اين حادثه تعلل كرده‌اند برخورد كرده‌ايم. در اين حادثه مشكلي براي انتقال مصدوم به بيمارستان وجود نداشت و اورژانس به موقع حاضر نشده است.

سردار احمدي مقدم در ادامه افزود: مقتول اين حادثه 13 ضربه چاقو خورده بود و شش نقطه ريه‌اش پاره شده بود پزشكي كه در صحنه حادثه حضور داشت از انتقال وي بدون تجهيزات جلوگيري كرده بود و معتقد بود كه نبايد مصدومان اينگونه حوادث بدون تجهيزات منتقل شوند.

وي اظهار داشت: اينكه چرا مامور پليس تعلل كرده و تيراندازي نكرده است بررسي شد و متوجه شديم كه قاتل قصد خودزني داشته است كه پليس با هدف مذاكره جلوگيري از خودزني تيراندازي نكرده‌اند.

سردار احمدي مقدم گفت: معتقديم ماموران پليس در حادثه سعادت‌آباد سرعت عمل كافي نداشته‌اند. هر چند مامور بايد در صحنه تصميم بگيرد و اين شرايط را دشوار مي‌كند. در گروگانگيري و صحنه‌هاي اينچنيني مذاكره كم‌هزينه‌ترين راه است.

فرمانده ناجا گفت: علت عدم دخالت 400 نفر حاضر در صحنه حادثه نيز كه هيچ اقدامي نكرده‌اند قابل تامل است. در نهايت گشت آگاهي به صحنه آمده و با كمك ماموران پليس قاتل را خلع سلاح مي‌كند قاتل نه در حال فرار بوده و نه كسي را تهديد كرده كه ماموران پليس تيراندازي كنند.

فرمانده ناجا تصريح كرد: در مجموع قاتل ظرف 15 دقيقه خلع سلاح شده است. بزودي مستندات جمع آوري شده از حادثه سعادت‌آباد منتشر خواهد شد.

فرمانده نيروي انتظامي درباره تهديدات فضاي مجازي نيز گفت: تهديدات بسياري كه ناشناخته هستند وجود دارد كه قبل از هر چيز بايد زيرساخت‌ها را ايمان كنيم...../تحلیل:عصرایراننوشته شده در تاريخ 2015-04-16 توسط royait
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ