کارت پستال عشقولانه

کارت پستال عشقولانه
 
دانلود تصاویر خنده دار , عکس عروسی علیرضا حقیقی , اهنگ بچه فرزادفرزین , مدل بافت مو , مدل لباس کودکان , کارت تبریک روز معلم , عکس کيک تولد , عکس دختر خرم سلطان , انواع دسرهای جدید , عکس های عاشقونهعضو شورای ائتلاف پنجگانه اصولگرایان گفت: اگر تکثر کاندیداها خوب مدیریت نشود و همه به مدیریت واحد تن ندهند، می‌تواند تبدیل به تهدید شود.

محمدرضا باهنر نامزد انتخابات ریاست جمهوری و عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان در نشست خبری که عصر امروز سه شنبه در خبرگزاری فارس برگزار شد، گفت: انتخابات آتی ریاست جمهوری دو ویژگی منحصر به فرد دارد که یکی وضعیت کلی ایران در داخل و دیگری درگیری‌ها و مسائلی است که با نظام بین‌الملل به خصوص شورای امنیت داریم.

وی افزود: از طرف دیگر افراد مطرحی که فعلا در انتخابات و رقابت حضور پیدا کردند به نظر می‌رسد بیش از دفعات قبل است که برخی آن را فرصت و برخی تهدید می‌دانند.

با هنر در ادامه تصریح کرد: به نظر من این موضوع حتما الان یک فرصت است که هم به گرم شدن فضای انتخابات کمک می‌کند و هم اینکه جریانات می‌توانند از درون خود یک انتخاب داشته باشند و بعد فردی را بین احزاب انتخاب کنند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: اگر این موضوع توسط احزاب و گروه های سیاسی خوب مدیریت نشود و کاندیدها به مدیریت واحد تن ندهند، این تکثر کاندیدها می‌تواند تبدیل به تهدید شود و شاهد پراکندگی آرا باشیم.

باهنر همچنین تاکید کرد باید سعی کنیم مدیریت واحد در این خصوص ایجاد شود.

باهنر ادامه داد: تنوع کاندیداها باید مدیریت شود چرا که هر چه به اوج انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم و هر چه به روز برزگرای انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، قاعدتا هیجانات انتخابات سنگین‌تر و بیشتر می‌شود و کنار رفتن کاندیدا مشکل‌تر خواهد شد.

وی افزود: توصیه‌مان همواره این بوده که قبل از ثبت‌نام به یک نامزد واحد برسیم البته ما به ائتلاف پیشرفت هم چنین توصیه‌ای داشتیم.

عضو ائتلاف 5گانه اصولگرایان همچنین یادآور شد: ما در ائتلاف پنج نفره بارها هم اعلام کرده‌ایم که همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا قبل از ثبت‌نام به نامزد واحد برسیم.

وی تصریح کرد: باید از کاندیداها برنامه‌های مدون بخواهیم. اینکه ائتلاف تشکیل دادیم برای این است که در جرگه اصولگرایی می‌گنجیم و یکدیگر را قبول داریم.

باهنر همچنین درباره نقاط ضعف و قوت احمدی‌نژاد گفت: رئیس‌جمهور آینده طبق تاکیدات مقام معظم رهبری باید نقاط ضعف احمدی‌نژاد را نداشته باشد و نقاط قوت او را داشته باشد، سفرهای استانی فارغ از تعداد مصوبات زیادی که داشت و شاید مورد انتقاد برخی باشد، اما برکات زیادی داشته است و همین رفت و آمدهای دولت به استان‌های مختلف، برکات زیادی داشته است.

وی به هم ریختن ساختارهای اجرایی کشور ومنحل کردن سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را از جمله نقاط ضعف دولت احمدی‌نژاد دانست و گفت: در این دولت به شورای پول و اعتبار شورای اقتصاد کم‌توجهی شده است و باید رئیس‌جمهور مشکلات را حل کند نه اینکه صورت مسئله را پاک کند و آقای رئیس‌جمهور صورت مسئله را پاک کرد؛ حتی در بعد اقتصاد هم دولت‌های نهم و دهم سیاست‌های راهبردی نداشتند و این موضوعات خسارت زیادی به کشور وارد کرد.

باهنر درباره سیاست خارجی دولت احمدی‌نژاد نیز گفت: ما با برخی از کشورها اختلاف منافع داریم اما با اکثریت کشورها می‌توانیم تعامل سازنده و رو به جلویی داشته باشیم که متاسفانه در کلان این سیاست در دولت‌های نهم و دهم اعمال نشد.

نائب رئیس دوم مجلس در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره عدم استفاده از همه ظرفیت‌های کشور توضیح داد: بنده به عهدی که بستم وفادارم، با فرایندی که پیگیری کردیم اگر رتبه اول را در نظرسنجی‌ها نداشته باشم، بدون هیچ مقاومتی کنار می‌روم اما اگر من نفر اول بودم، انتظار دارم دیگران به عهدی که بستند عمل کنند.

وی با بیان اینکه بداخلاقی بین مسئولان کشور یک آفت است که باید با آن مقابله کرد تا تبدیل به هنجار در کشور نشود، گفت‌: اگر برخورد مدبرانه‌ای در جامعه نشود، ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد.

باهنر خاطرنشان کرد: در کشور ما برخی گرایش‌ها را می‌خواهند خیلی تند از هم جدا کنند، نباید تمام اصلاح طلبان را با چوب فتنه برانیم، اصلاح‌طلبی هم تعریف دارد و برخی هر وزیری که در دولت اصلاح‌طلب بوده است، اصلاح‌طلب می‌نامند در حالی که هم از کابینه آقای خاتمی و هم آقای احمدی‌نژاد می‌توان از تعدادی از نیروها استفاده کرد.

وی در واکنش به اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور در جمع مردم خوزستان نیز گفت: اگر شخصی در حد رئیس‌جمهور سند و مدرکی دارد به نظرم نگه داشتن آن هم جرم است.

باهنر گفت: سخنان روز گذشته آقای رئیس‌جمهور یا کلا بلوف است که انجام چنین کاری در حد رئیس‌جمهور خیلی بد است اما اگر چنین نیست باید پرسید چرا اگر آقای رئیس‌جمهور پرونده‌ای از کسی دارد که مبتنی بر آن جرمی اتفاق افتاده یا سوءاستفاده سیاسی و اقتصادی شده، آن را نگه داشته است، نگه داشتن آن هم جرم است.

نماینده تهران در مجلس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا دولت می‌تواند از کاندیدایی حمایت کند یا نه، گفت: دولت، رئیس‌جمهور و وزرا هم می‌توانند مثل شهروندان دیگر حزب یا کاندیدای مورد حمایت داشته باشند اما آنچه در این زمینه تخلف است استفاده از امکانات دولتی برای حمایت از یک کاندیدای خاص است همه این حمایت‌ها هم تنها پول نیست بلکه به عنوان مثال رئیس‌جمهور به علت رئیس‌جمهور بودنش دارای تریبون است و می‌تواند از آن استفاده کند. لذا از آقای احمدی‌نژاد می‌خواهیم بیشتر دقت کنند تا مورد این انتقاد قرار نگیرند.

باهنر در ادامه در پاسخ به اینکه آیا وی نامزد فراکسیون رهروان ولایت است یا خیر، گفت: تا آنجا که اطلاع دارم غیر از جبهه پایداری که نامزدش را رسما معرفی کرده جبهه‌های دیگر نامزدی را معرفی نکرده و نامزدها به جریانی منتسب نیستند که کاندیدای آن جریان باشند.

وی افزود: در خصوص فراکسیون رهروان ولایت هم همینطور است. این فراکسیون هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و فکر نمی‌کنم تا آن زمان فردی برای کاندیدا شدن نیاز به اجازه از فراکسیون رهروان ولایت داشته باشد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: به نظرم فراکسیون‌های اقلیت و اکثریت مجلس نباید از کاندیدای خاصی حمایت کنند چون این فراکسیون‌ها باید با دولت آینده کار کنند نه اینکه رقیب و یا حامی فرد خاصی باشند.

باهنر با بیان اینکه تعدد کاندیداها نوعی فرصت است، گفت:‌ اینکه ما امروز با تعدد کاندیدا مواجه هستیم نشان می‌دهد نظام جمهوری اسلامی ایران فرصت‌سازی خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه تا 20 سال گذشته برای انتخابات ریاست جمهوری معمولا یک نفر که کاریزما بود کاندیدا می‌شد و معلوم بود چه کسی رئیس‌جمهور می‌شود، اکنون این شرایط تغییر کرده است و ما با کاندیداهای متفاوتی مواجهیم که ظرفیت ریاست جمهوری را دارند .

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اشکالی ندارد دو، سه و حتی چهار قطب در انتخابات با یکدیگر رقابت کنند، خاطر نشان کرد: باید مراقب باشیم که فرصت تعدد کاندیدا به تهدید تبدیل نشود.

نایب‌رئیس مجلس در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه می‌شود یارانه‌ها را تا 250 هزار تومان افزایش داد،‌گفت: من پیش از این گفته‌ام که رئیس‌جمهور می‌تواند یارانه‌ها را حتی تا 500 هزار تومان افزایش داد اما باید گفت اگر رئیس‌جمهور می‌خواهد 250 هزار تومان به هر ایرانی یارانه بدهد باید 500 هزار تومان از جیب دیگرشان برداشت کند.

باهنر با بیان اینکه در این صورت یارانه بگیران پشیمان خواهند شد، افزود: بحث بنده این نیست که یارانه‌ها باید قطع شود، بنده هم در صورت رئیس جمهور شدن یارانه‌ها را ادامه خواهم داد، اما گام‌های بعدی که اجتناب‌ناپذیر است باید آسیب‌شناسانه مورد بررسی قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: ما می‌توانیم با 10 هزار تومان، هزینه درمان هر ایرانی را به صفر برسانیم و یا اینکه زمینه ارائه بیمه بیکاری را فراهم کنیم تا اگر جوانی که تخصص و مهارت دارد، و شاغل نیست از بیمه بیکاری استفاده کند.

باهنر عدم اختیار کافی هیئت وزیران را از بزرگترین نقدهای وارد به دولت دهم دانست و گفت: ما فکر می‌کنیم که بزرگترین نقطه ضعف دولت همین است که هیئت وزیران اختیار کافی ندارند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه دولت سیاست‌های راهبردی را در حوزه برنامه‌ریزی رعایت نکرده است، افزود:‌در صورتی که رئیس‌جمهور شوم قطعا سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را احیا خواهم کرد؛ البته این سازمان اگر اشکالاتی دارد باید رفع شود اما مشکلی نیست که ما بخواهیم اصل سازمان را منحل کنیم.

وی گرانی را مهمترین مشکل اقتصاد کشور دانست و افزود: علت گرانی‌ها نقدینگی فعلی کشور است متاسفانه در 8 سال گذشته میزان نقدینگی 7 برابر شده و ما باید این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم.

خبرنگاری از باهنر پرسید آیا نظر شما بر استمرار پرداخت یارانه به مردم با انتقادتان از نقدینگی بازار تناقض ندارد؟ که وی در پاسخ گفت با عرض معذرت باید بگویم نقدینگی هیچ ربطی به یارانه‌ها ندارد، ما اگر پول یارانه‌ها را از افزایش قیمت‌ها برداشت و به مردم پرداخت کنیم با مشکل نقدینگی مواجه نخواهیم شد.

باهنر با بیان اینکه مسکن مهر نقاط ضعف و قوتی داشت، افزود: نقاط قوت مسکن مهر این بود که توانست بخشی از افراد فاقد مسکن را خانه‌دار کند و نقطه ضعف آن نیز این بود که به افزایش نقدینگی در کشور کمک کرد.

وی تاکید کرد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری قطعا طرح مسکن مهر را تا به سرانجام رسیدن ادامه خواهد داد چرا که به گفته وی همه دولت‌ها محکوم به ادامه طرح‌های نیمه‌کاره دولت فعلی هستند.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط royait
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ